Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові під відомою торговою маркою продавали неякісне пальне

У Чернігові під відомою торговою маркою продавали неякісне пальне

Співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Чернігівській області на виконання рішення робочої групи, утвореної відповідно до Розпорядження Чернігівської ОДА від 21.10.2019 №593 (зі змінами від 04.03.2021), здійснюються заходи, спрямовані на очищення ринку паливно-мастильних матеріалів від фальсифікату та збільшення надходжень акцизного податку до державного бюджету.

У процесі досудового розслідування кримінального провадження встановлено, що службові особи одного з підприємств м. Чернігова, яке займається оптовою торгівлею пальним, за документами купували паливно-мастильні матеріали від фіктивних підприємств, фактично отримували неякісне пальне за готівкові кошти на нелегальному нафтопереробному заводі.

Надалі за підробленими документами пальне передавали групі суб’єктів господарювання, які здійснювали їх роздрібну реалізацію через мережу АЗС під відомою торговою маркою.

Унаслідок проведених заходів із незаконного обігу вилучено 30,1 тисячі літрів пального. Загальна вартість вилученого становить приблизно 840 тис. грн.

Наразі тривають слідчі дії.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

20.04.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова