Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові перебував Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні

У Чернігові перебував Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні

Секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако 21 жовтня у міській раді зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Вальдемарасом Сарапінасом, щоб обговорити потенційні напрямки співпраці у різних галузях.

У ході спілкування Олександр Ломако зауважив, що Чернігів – це місто, яке найбільш динамічно розвивається у порівнянні з іншими обласними центрами. Змінюється інфраструктура та благоустрій, підвищується комфортність для мешканців та гостей міста. І в цьому головна заслуга міського голови Владислава Атрошенка. Він також запропонував інвестувати у розвиток економічної та туристичної галузі міста. Чернігову дуже корисною буде співпраця з європейськими партнерами, – підкреслив Олександр Ломако.

Україна та Литва мають міцні відносини, основою яких є підтримка та партнерство. За підсумками 2020 року обсяг експорту товарів з Чернігівщини до Литви – 16,8 млн дол. США (1,9 % загального обсягу експорту області). Імпорт товарів за підсумками 2020 року з Литви – зменшився на 32,2 % та склав 13,3 млн дол. США.

У свою чергу, Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні подякував за теплий прийом. Він зауважив, що сфер для співпраці – дуже багато. Найбільша зацікавленість – у деревообробній промисловості, виробництві меблів, сільському господарстві та будівництві. Він також висловив пропозицію щодо створення у Чернігові Почесного консульства Литовської Республіки.

Наприкінці зустрічі її учасники обмінялися пам’ятними сувенірами та сфотографувалися на згадку.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

23.10.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин