Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові патрульні розшукали та повернули додому 12-річного хлопчика, який гуляв містом

У Чернігові патрульні розшукали та повернули додому 12-річного хлопчика, який гуляв містом

Вчора, 17 листопада, близько 17-ї години, на лінію 102 зателефонувала схвильована жінка та повідомила, що не може знайти свого 12-річного сина. Хлопець пішов гуляти на вулицю і зник з поля зору.

Про те, що буде кудись іти, не попереджав, мобільного телефону не має. До заявниці негайно направили один з екіпажів патрульної поліції.

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції області.

За короткий час всі поліцейські екіпажі, які перебували поблизу місця мешкання зниклого хлопчика, отримали орієнтування з його описом і почали відпрацьовувати територію та найближчі вулиці.

Виявилося, що чимало людей бачили дитину: хтось, проходячи повз, хтось поблизу зупинки громадського транспорту. Інформація постійно оновлювалася, а коло пошуку розширювалося.

Минуло трохи більше години, як на гарячу лінію звернулася жінка, яка повідомила, що вона працює кондуктором тролейбусу № 8, зараз перебуває на маршруті. Нещодавно до неї зверталися поліцейські, які розшукували 12-річного хлопчика. Щойно дитина, схожа за описом, зайшла до салону тролейбуса.

За кілька хвилин, прибувши на одну з зупинок на маршруті тролейбуса, охоронці порядку упізнали хлопчика. За його словами, він хотів проїхатися в тролейбусі.

Разом зі співробітником ювенальної поліції дитину доставили додому.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
18.11.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь