Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові опрацьовують можливість відкриття притулку для постраждалих від насильства

У Чернігові опрацьовують можливість відкриття притулку для постраждалих від насильства

У Чернігові депутатська група «Рівні можливості», до складу якої входять депутатки від «Нашого краю» Марія Родикова і Наталія Рашина, працює над відкриттям притулку (антикризових кімнат) для осіб, які постраждали від домашнього насильства.

«Сьогодні разом із колегами – представницями інших політичних сил – обговорили реалізацію цього актуального та важливого для Чернігова проєкту», – повідомила керівниця групи «Рівні можливості» Марія Родикова.

Мета діяльності притулку – створення безпечного місця для перебування жертв насильства, надання їм кваліфікованої комплексної допомоги та підтримки.

Як уточнила Марія Родикова, статистика фактів домашнього насильства в Чернігові за останні роки не зменшується, навіть більше – пандемія коронавірусу (коли люди вимушено так багато часу проводили вдома) зробила це питання ще більше нагальним через зростання кількості випадків насильства, жертвами якого стають переважно жінки.

Протягом місяця депутатки аналізували це питання, збирали дані, консультувалися зі спеціалістами, вели перемовини з партнерами щодо залучення коштів для відкриття притулку. Нині проєкт готовий до реалізації. Вже є інвестори, які готові підтримати ініціативу та надати необхідний ресурс.

Представниці депутатської групи «Рівні можливості» сподіваються, що місцева влада підтримає цей соціальний проєкт і допоможе з пошуком приміщення, що перебуває в комунальній власності.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

04.07.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова