Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові облаштують нові транспортні розв’язки. ФОТО

У Чернігові облаштують нові транспортні розв'язки. ФОТО

У Чернігові цього року готуються приступити до практичного розв’язання комплексу проблем, пов’язаних з проїздом великовантажного автотранспорту по Кільцевій/Шевченка до північно-західного визду з міста (в бік Новгорода-Сіверського).

Зокрема, розвантажити від транзитного вантажного транспорту магістральні вулиці (зокрема, значну ділянку вулиці Шевченка) та густозаселені житлові квартали. Про те, щоби пустити вантажний транспорт більш наближеними до виїзду з міста вулицями Олександрівській та Малиновського, говориться вже тривалий час, і в тому числі – публічно.

Відповідні рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету міської ради 18 лютого.

Так, на «Поточний середній ремонт ділянок доріг вулиць Кільцева, 1-го Травня, Олександрівська, Малиновського в м. Чернігів» передбачені кошти в сумі 12 мільйонів гривень.

Як пояснив на засіданні керівник міського управління ЖКГ Ярослав Куц, ці кошти закладаються для того, щоби вже зараз була технічна можливість починати всі проектні та процедурні моменти, пов’язані з ремонтом цих вулиць.

Пізніше Куц уточнив, що у двох місцях облаштування нового шляху для проїзду вантажного автотранспорту через вулиці 1 Травня, Олександрівську та Малиновського включатиме влаштування кругового руху автотранспорту на перехрестях. Це перехрестя 1 Травня/Кільцева і Малиновського/Шевченка. Роботи плануються вже на 2021 рік.

На цьому ж засіданні виконкому погоджені зміни до комплексної програми розвитку ЖКГ міста, які стосуються, зокрема, влаштування освітлення вулиці Кільцевої. 9,3 млн грн. в рамках цієї програми пропонується передбачити на будівництво мережі зовнішнього освітлення цієї вулиці.

Джерело — пресслужба Чернігівської міської ради.

У Чернігові облаштують нові транспортні розв'язки. ФОТО

У Чернігові облаштують нові транспортні розв'язки. ФОТО

У Чернігові облаштують нові транспортні розв'язки. ФОТО

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
19.02.2021