Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові облаштовують кола на Малиновського та 1 Травня: як ходитиме транспорт

У Чернігові облаштовують кола на Малиновського та 1 Травня: як ходитиме транспорт

У Чернігові в зв'язку з ремонтиними роботами з облаштування колового руху в мікрорайоні Олександрівка (на перехресті вулиці Кільцевої з вулицею 1-го Травня) та на перехресті вулиці Шевченка та вулиці Малиновського з 16 червня по 17 липня перекриють рух громадського транспорту.

Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради на своєму засіданні 14 червня.

Отже, згідно з рішенням, вносяться зміни в рух міських автобусних маршрутів. Зокрема:

Рух автобусів міського маршруту № 24 у періоди з 7 год 00 хв до 9 год 00 хв й з 17 год 00 хв до 20 год 30 хв з мікрорайону «Півці» продовжується по вулицях Олександрівській, Малиновського до кінцевої зупинки громадського транспорту «Сіверянка» – у прямому та зворотному напрямках.

Рух автобусів міського маршруту № 26 у періоди з 7 год 00 хв до 9 год 00 хв й з 17 год 00 хв до 20 год 30 хв по вулиці Шевченка продовжується із заїздом на вулицю Малиновського до кінцевої зупинки громадського транспорту «Сіверянка» – у прямому та зворотному напрямках.

Рух автобусів міського маршруту № 30 від проспекту Миру по вулиці Кільцевій продовжується по вулицях М. Березовського, Маресьєва, 1 Травня, Бєлова, Пухова і далі – за своїм маршрутом у прямому та зворотному напрямках.

Рух автобусів міського маршруту № 33 від проспекту Миру по вулиці Кільцевій продовжується по вулицях М. Березовського, Маресьєва, 1 Травня і далі – за своїм маршрутом у прямому та зворотному напрямках.

Рух автобусів міських маршрутів № 27 й № 43 по вулиці 1 Травня скорочується до зупинки громадського транспорту «вул. Кільцева».

Фото — ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
16.06.2021