Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові обговорили шляхи вирішення питання заборгованості із заробітної плати

У Чернігові обговорили шляхи вирішення питання заборгованості із заробітної плати

У роботі Міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), засідання якої відбулося за організації Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 17 грудня 2020 року на доручення Прем’єр-міністра України, взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Савченко та фахівці Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

Відповідно до порядку денного розглядалося питання про стан заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах державного сектору економіки.

В області 5 підприємств-боржників, які підпорядковані центральним органам влади, заборгували своїм працівникам понад 7,7 млн грн, що становить 41,0% від загальної суми боргу. Найбільші боржники – у підпорядкуванні Державного концерну «Укроборонпром»: ДП «171 Чернігівський ремонтний завод» та ДП «Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння».

На думку учасників наради, ці підприємства можуть покинути коло боржників у зв’язку з внесенням їх до переліку об’єктів державної власності, що передаються до сфери управління Фонду державного майна України з метою їх подальшої приватизації.

Питання виключення зі складу концерну та передачі до Фонду держмайна вже врегульовано постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1229 «Деякі питання діяльності Державного концерну «Укроборонпром».

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

18.12.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова