Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові не підвищуватимуть тарифи на опалення для населення

У Чернігові не підвищуватимуть тарифи на опалення для населення

У Чернігові не підвищуватимуть тарифи на опалення для населення.

Про це заявив чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

1 листопада він зустрівся з секретарем Ради національної безпеки та оборони України Олексієм Даніловим. Вони обговорили можливість компенсації з боку держави тарифів на газ для опалення чернігівців.

«До честі сторін, розмова була абсолютно конструктивною, в ході якої сторони почули один одного. Тарифи на централізоване опалення для населення в місті Чернігові не зростатимуть та залишаться на рівні попереднього опалювального сезону.

Вперше в історії Незалежної України різниця в тарифах теплогенеруючим суб‘єктам буде компенсуватися з місцевих бюджетів. Зустрічно, сподіваюся, на дотримання даного мені слова представниками центральної влади щодо компенсаторів втрат місцевого бюджету», – повідомив Владислав Атрошенко.

Нагадаємо, раніше, 29 жовтня, під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад в Одесі Президент України Володимир Зеленський заявив, якщо міський голова Чернігова не зможе впоратися з тарифним питанням самостійно, до його розв'язання долучатиметься центральна влада. 

Так він відреагував на слова керівника Офісу Президента Кирила Тимошенка, що Чернігів  єдине місто в Україні, де місцева влада поки не може забезпечити незростання тарифів на опалення. 

29 жовтня на засіданні робочої групи у міськраді схвалили проект нових тарифів на опалення у Чернігові. Згідно нього, тарифи збираються підвищити на 37 відсотків для «Облтеплокомуненерго» та на 7 відсотків для ТЕЦ. Головна причина підвищення тарифів — ріст ціни на газ. 

Ще 12 жовтня міський голова Чернігова Владислав Атрошенко на нараді публічно пообіцяв, що жодного рішення виконкому на підвищення тарифів не буде, а різницю в тарифах тепловикам покриватимуть з міського бюджету.

Вже за тиждень, 19 жовтня, він допустив підвищення тарифів на тепло. Головна причина — треба близько 140 мільйонів гривень з міського бюджету, щоб покрити різницю у тарифах. 

30 вересня Владислав Атрошенко не підписав меморандум між «НАК «Нафтогаз» та головами громад щодо тарифів на тепло. Згідно з ним, місцева влада мала не підвищувати тарифи до кінця опалювального сезону. Покривати різницю мали з бюджету громад, яким в якості компенсації Кабмін запропонував залишити додаткові 4 відсотки податку на доходи фізосіб та понад 13 відсотків акцизу з пального. 

Фото з мережі

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
02.11.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь