Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові нагородили лауреаток конкурсу «Жінка року – 2020»

У Чернігові нагородили лауреаток конкурсу «Жінка року – 2020»

У Чернігові 11 грудня в Міському палаці культури ім. В. Радченка відбулося нагородження лауреаток міського конкурсу «Жінка року – 2020».

Цей конкурс проводиться в Чернігові вже 23 роки, за цей час його лауреатками в різних номінаціях стали 193 неординарні та достойні чернігівки. Співорганізаторами конкурсу є Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, Управління культури та туризму Чернігівської міської ради та громадська організація «Спілка жінок міста Чернігова».

Від імені керівництва міста організаторів і лауреаток конкурсу на сцені великого концертного залу Міського палацу культури цього разу привітали заступник чернігівського міського голови Сергій Фесенко та керівник управління сім’ї, молоді та спорту Андрій Дериземля.

Також, за доброю традицією конкурсу, кожну з лауреаток на сцені представляла загалу та вітала одночасно і відома, і значуща особисто для неї людина. Окрім того, про кожну жінку на церемонії нагородження показали мінітелефільм, що знайомив глядачів із її досягненнями та з нею як особистістю. Найближчим часом на міському телеканалі «Новий Чернігів» ці телефільми зможуть побачити й усі містяни.

А особливим подарунком кожній із переможниць конкурсу стали виступи артистів та квіти, а ще привітання від близьких людей.

Цього року лауреатками конкурсу «Жінка року – 2020» м. Чернігова стали:

МАЛЬОВАНА Анна Петрівна – учителька інформатики Чернігівського ліцею № 22 Чернігівської міської ради.

ЦИГАН Лариса Михайлівна – віцепрезидентка Чернігівської регіональної Торгово-промислової палати.

ШАНДРЕНКО Людмила Володимирівна – голова ГО «Жінки Батьківщини. Чернігівщина», керівниця благодійної організації «Міжнародний фонд «Європа», громадська діячка.

МІЧКОВА Олена В’ячеславівна – голова Асоціації майстрів ГО «Спілка жінок Чернігівщини», майстриня.

ПАРХОМЕНКО Людмила Василівна – редакторка Чернігівської обласної газети «Деснянська правда».

РОЄВА Тетяна Григорівна – головна редакторка чернігівського видавництва «Країна Мрій», підприємниця.

СЕМЕШКО Тетяна Петрівна – лікарка-інфекціоністка комунального некомерційного підприємства «Чернігівська міська лікарня №1» Чернігівської міської ради.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

14.12.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова