Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові нагородили 17 переможців конкурсу «Бібліо-Оскар – 2021». ФОТО

У Чернігові нагородили 17 переможців конкурсу «Бібліо-Оскар – 2021». ФОТО

В обласній бібліотеці для дітей імені М. Островського привітали читачів, що виявилися найкращими в конкурсі «Бібліо-Оскар – 2021».

За інформацією прес-служби обласної ради, цього року визначено 17 переможців. Номінацій було 4 – «Найкращий читач бібліотеки», «Друг бібліотеки», «Читаюча родина» і «Партнерство заради дитини». До речі, в останній серед інших відзначили і першу заступницю голови обласної ради Ніну Лемеш, яка завітала на церемонію нагородження. Вона подякувала колективу бібліотеки на чолі з Тамарою Клюй за творчий підхід та десятки креативних ідей і проєктів, які успішно втілені в життя.

У рамках заходу також нагородили переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого екомалюнка «Книга і діти, екологія і світ». 73 свої художні роботи на ньому представили талановиті хлопчики та дівчатка з усієї Чернігівщини.

Номінантів та гостей свята вітали виступами солісти хореографічного ансамблю «Каприз», капела бандуристів «Натхнення» та солісти міської школи мистецтв, а також ансамбль танцю обласного педагогічного ліцею.

Фото – прес-служба обласної ради.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
28.05.2021