Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові на Масанах таки побудують заправку

У Чернігові на Масанах таки побудують заправку

Протягом літа активісти протестували проти можливого будівництва автозаправочного комплексу у мікрорайоні Масани – неподалік житлових будинків. Але протести залишилися безрезультатними.

Напередодні на будівельному майданчику почався черговий етап роботи – тут з’явилася техніка і представники фірми-забудовника, повідомляє 0462.

На місці побували представники «НацКорпусу», очільник якого Олександр Тарнавський пізніше зазначив, що розчарований пасивністю місцевих мешканців.

«Нас, представників «Азовського руху», приїхало 30, а місцевих жителів вийшло менше 10», – зауважив він у відеозверненні.

Також за його словами, з юридичної точки зору фірма-забудовник має усі дозволи для будівництва – тож напередодні сторони перевели ситуацію у площину пошуку компромісу.

Як розповів Олександр Тарнавський, заправка на цьому місці буде, але натомість її власник, депутат міської ради від ОПЗЖ Павло Гармаш, пообіцяв привести до ладу лісопаркову територію поруч, де обладнає спортивний майданчик і буде слідкувати за станом зелених насаджень. Там же планується розбити майданчик для вигулу собак.

Нагадаємо, жителі мікрорайону Масани виходили на три акції протесту проти газової заправки. Перша відбулася 17 липня, під парканом будівництва. За тиждень, 24 липня, протестувальники зупинили робочу техніку та змусили будівельників покинути території будівництва. Втретє люди зібрались 27 серпня, перед початком сесії біля міськради, але депутати відмовились скасовувати виділення землі під будівництво заправки на Масанах.

Міський голова Владислав Атрошенко сказав жителям району, що дозвіл на будівництво газової заправки скасовувати вже запізно, більш того, власник заправки зможе довести свою правоту через суд.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
25.11.2020