Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові на Льотній таки не буде додаткових місць паркування?

У Чернігові на Льотній таки не буде додаткових місць паркування?

Триває епопея з місцями для паркування автомобілів на вулиці Льотній.

Схоже, останнє слово буде все ж за керівником управління ЖКГ Ярославом Куцом, який не бачить гострої необхідності в облаштування таких «кишень» вздовж дороги, повідомляє 0462.

Нагадаємо, проблему звуження вулиці після ремонту дороги підняли з подачі мешканців цього мікрорайону депутати міської ради. Хоча начальник управління ЖКГ Ярослав Куц запевнив, що все – у межах діючих норм.

Проте, після цього один із заступників міського голови Олександр Атрощенко доповів, що ситуацію вивчили на місці і дійшли висновку, що є можливість розширити дорогу в трьох місцях, виділивши тут місця під паркування.

На нараді у мерії 2 березня Ярослав Куц знову висловився щодо недоцільності облаштування на Льотній додаткових місць для паркування вздовж дороги.

«Технічно там є можливість облаштувати лише 10 місць біля будинку №3 поруч з «Кварталом». Але є проблеми: там кабель «Укртелекома» і це буде постійний виїзд-заїзд – додаткове навантаження на рух. Дасте доручення – зроблю. Але я не бачу необхідності. Там багато паркомісць у дворах, а дорога – не для паркування», – сказав він.

Підтвердив недоцільність додаткових місць для паркування і керівник патрульної поліції Андрій Думич, на думку якого «немає сенсу вкладати кошти у нову парковку», оскільки в цьому районі відсутні якісь крупні об’єкти з великими потоками відвідувачів – торгівельні центри чи інші заклади.

На додачу Ярослав Куц запропонував використати територію, за рахунок якої автомобілісти хочуть облаштувати паркомісця, для висадки дерев.

Остаточне рішення мають ухвалити найближчим чином. Міський голова з головним комунальником міста планує виїхати на місце і на власні очі пересвідчитися у доцільності чи недоцільності ініціативи.

Фото з мережі

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
04.03.2021