Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові може з’явитися новий тролейбусний маршрут

У Чернігові може з'явитися новий тролейбусний маршрут

У Чернігові може з’явитися новий тролейбусний маршрут 5+8.

Спочатку його планують запустити в якості експерименту. І далі, якщо він буде вдалим, ввести в транспортну мережу міста.

«Потреба є. Ми знаємо, що немає у нас електросполучення з Лісковицею та центральною частиною, по вулиці Івана Мазепи. Також у нас є проблематика на 5-му маршруті – недостатня кількість транспорту. Якщо ми об’єднаємо ці два маршрути: 8 та 5, то ми покращимо сполучення як Лісковиці, так і сполучення мікрорайону Подусівка», – каже начальник Управління транспорту ЧМР Олександр Рижий.

Звернення про необхідність маршруту надійшло на лютневій сесії від депутата.

Об’єднання тролейбусних маршрутів 5 і 8 було напрацюванням транспортної моделі міста, яку зробили науковці «Чернігівської політехніки» ще в 2013 році. Для початку експерименту потрібно виконати ремонт спецчастин на перехресті Толстого-Мазепи і дати можливість правого повороту.

ЧТУ цього року також планує оновити мережу по Мазепи.

У 2021 році у міста має з’явитися і нова транспортна мережа з порахованим пасажиропотоком.

«На сесії були внесені зміни в програму «Розвитку електротранспорту», а також бюджет міста, про те, щоб провести підрахунок пасажиропотоку і внести зміни в діючу маршрутну мережу, розробити інтерактивну транспортну модель, щоб забезпечити якісне обслуговування населення міста, по перше. А по друге, щоб дати можливість розвитку більш великому габаритному транспорту – 12 м автобусів, тобто потрібно скомпонувати так, щоб була можливість їм краще працювати в місті», – сказав начальник Управління транспорту ЧМР Олександр Рижий.

Саме ці підрахунки дадуть можливість чітко розуміти пасажиропотік, де потрібно додати транспорту, де зменшити або прибрати дублювання, для прийняття комплексних рішень у сфері транспорту.

Джерело – Gorod.cn.ua, сюжет телеканалу «Дитинець»

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
09.03.2021