Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові містянам пропонують обрати сценарій святкування Дня міста: з зірками чи зовсім без урочистостей

У Чернігові містянам пропонують обрати сценарій святкування Дня міста: з зірками чи зовсім без урочистостей

Традиційно, 21 вересня, Чернігів відзначає День міста. Але ситуація з пандемією коронавірусу, яка охопила весь світ, нас не оминула.

Тому цьогоріч Управління культури та туризму вирішило надати ініціативу чернігівцям, щоб вони самі обрали сценарій, за яким святкуватимуть День міста.

Варіанти запропонував керівник управління Олександр Шевчук у Facebook.

Тож, містяни мають обрати один із трьох наступних сценаріїв :

1 Ми таки святкуємо день міста з максимальним дотриманням карантинних заходів.

2 Обмежуємося офіційними покладаннями 21 вересня.

3 Не святкуємо взагалі.

Свої пропозиції чернігівці можуть залишати безпосередньо у коментарях під постом Олексанадра Шевчука.

Також можна свою думку можна висловити у Чернігівському ТІЦ за адресою вул. Шевченка, 9 – тел. (0462) 612 105 або в Управлінні культури та туризму, що на Кирпоноса, 9 – тел. (0462) 777 109.

За словами заступниці начальника управління культури та туризму Катерини Литвин, виходячи з обраного містянами варіанту й стане відомо, як саме пройде свято у Чернігові. Хоча, в свою чергу, управління сподіваючись на «здоровий глузд» та позитивний настрій місцевих жителів, попередньо вже запросило до міста зіркового гостя, якому, каже Литвин, дуже зрадіє молодь.

Вона також додала, що цьогоріч День міста — 21 вересня — припадає на понеділок. У цей день відбудуться тільки офіційні урочистості. Всі основні святкові дійства переносяться на 25, 26 та 27 вересня.

«Сподіваємось на здоровий глузд і маємо надію, що все добре. Все витримаємо! Із дотриманням карантинних заходів ми все переможемо», – каже Литвин.

Нагадаємо, загалом з початку пандемії у Чернігові на COVID-19 захворіли 569 людей (станом на 8 вересня, – ред.). Одужали 384, померли — 7.

Також вчора, 8 вересня, на Чернігівщині був встановлений черговий антирекорд — коронавірусом інфікувалися 112 жителей області.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
09.09.2020