Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові мати дев’ять місяців шукає винних у смерті доньки. ФОТО

У Чернігові мати дев’ять місяців шукає винних у смерті доньки. ФОТО

Дев’ять місяців після смерті доньки її матір намагається розшукати винного в її загибелі.

9 квітня Юлію Цикору знайшли мертвою у квартирі її чоловіка. На тілі були численні травми, одяг – розірваний.

Перед цим Юлія писала заяву до поліції, скаржилася на насилля в родині. Через 9 місяців після смерті жінки у правоохоронці немає підозрюваного, хто міг це скоїти, повідомляє Суспільне.

Жінка була одружена двічі. Від першого шлюбу мала двох дітей. У 2018-му вона одружилася з Віталієм.

У Чернігові мати дев’ять місяців шукає винних у смерті доньки. ФОТО

Що новий чоловік Юлію бив, жінка знала. Донька про це розповідала матері.

«Він знав, що робити. Коли він сильно бив, то закривав її на ключ і не випускав. А коли вона вже приходила, синці були вже такі, що коли Юлія йшла писала заяву, у неї не брали», – розповідає мати.

У Чернігові мати дев’ять місяців шукає винних у смерті доньки. ФОТО

Одну із заяв, яку правоохоронці прийняли, вже зараз аналізує адвокат родини.  

«Вона писала в своєму зверненні про те, що він її бив, рвав на ній одяг, тобто, як ми бачимо в цій ситуації, внаслідок якої вона загинула, механізм, впринципі, співпадає з тим, що уже було раніше. Удари наносились в голову, як в першій ситуації, в якій вона зверталась і справа потім була закрита», – сказав адвокат потерпілої Михайло Дворніченко.

Про смерть Юлії заявив її чоловік, він і викликав поліцію. Спочатку сказав, що вона повернулася після відпочинку зі знайомими, побили її вони і намагалися зґвалтувати. Після затримання версію змінив.

«Нібито вона вживала спиртне і була в стані сильного алкогольного сп’яніння і що по квартирі ходила падала, від чого отримувала чисельну кількість тілесних ушкоджень», – каже адвокат Михайло Дворніченко.

Експерт встановив, що смерть настала через набряк мозку.

У Чернігові мати дев’ять місяців шукає винних у смерті доньки. ФОТО

«Того ж дня Віталія поліцейські затримали. Однак повідомлення про підозру у скоєнні злочину не було погоджено прокуратурою і чоловіка звільнили з під варти», – повідомила речниця Чернігівського відділу поліції Наталія Слабеняк.

Речниця обласної прокуратури Тетяна Похілько розповіла, в ході розслідування були проведені ряд дій, допити свідків, експертизи, слідчий експеримент.

«Нині доказів, які б дали підстави повідомити будь-якій особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, тобто залишення в небезпеці або умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, що спричинило смерть потерпілої у кримінальному провадженні – відсутнє. На даний час не здобуто доказів стосовно вчинення насильницьких дій стосовно потерпілої», – каже Тетяна Похілько.

Адвокат потерпілої розповів, що тілесних ушкоджень – значна кількість, є сліди. У висновку експерта написано, що можуть відповідати слідам від удушення. Залишились сліди від пальців руки. Таке тілесне ушкодження не могло утворитись від того, що людина падає і ударяється об підлогу або об стіни, як зазначав чоловік загиблої.

Журналісти намагалися зв’язатися із Віталієм, щоб отримати його коментар. Його номер перебуває поза зоною досяжності. Квартира, в якій проживав чоловік перепродана..

«Нині поліція очікує на результати проведення низки  судово-медичних експертиз. Поліцейські продовжують встановлювати всі обставини злочину у рамках досудового розслідування», – каже речниця поліції Наталія Слабеняк.

У Чернігові мати дев’ять місяців шукає винних у смерті доньки. ФОТО

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
10.12.2020