Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові майже на два місяці перекриватимуть рух автотранспорту на Генерала Пухова

У Чернігові майже на два місяці перекриватимуть рух автотранспорту на Генерала Пухова

У Чернігові з 8:00 19 листопада цього року по 17:00 14 січня 2022 року перекриватиметься рух автотранспорту по вул. Генерала Пухова на перехресті з вул. Всіхсвятською. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 18 листопада.

Дозвіл на перекриття руху наданий комунальному підприємству «Чернігівводоканал» для проведення робіт на водопроводі, який було побудовано у 1988 році зі сталевих труб діаметром 500 мм. На сьогодні трубопровід вичерпав свій термін експлуатації, має численні пошкодження, раковини, тріщини, сліди корозії. Аварійні ситуації, що відбуваються на ньому, призводять до перекриття водопостачання населенню та підприємствам вулиць Рокоссовського, Генерала Пухова, Всіхсвятська, Захисників України та інших, прилеглих до них.

Для запобігання виникненню аварійних ситуацій передбачається проведення заміни наявного трубопроводу на поліетиленові труби для питної води класу ПЕ 100 SDR 17 діаметром 560 мм, заміни засувок та наявної камери на нову, встановлення колодязя, перепідключення споживачів. Проведення вищевказаних робіт забезпечить надійне та якісне водопостачання.

На зазначеній ділянці будуть встановлені дорожні знаки, згідно зі схемою організації дорожнього руху, погодженою в управлінні патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції. Також патрульна поліція здійснюватиме нагляд за організацією руху транспорту.

На час перекриття ділянки цієї вулиці будуть внесені зміни в маршрутну мережу громадського транспорту. Докладно про них повідомимо додатково.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

18.11.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин