Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові ельфи запрошують дітлахів у новорічну країну креативу

Зануритися в атмосферу Нового року з усіма відповідними атрибутами – Дід Мороз або Санта Клаус, новорічна ялинка та подарунки. В чернігівському коворкінгу «Простір ідей» створили «Майстерню ельфів», в якій дітлахи під кураторством помічників Діда Мороза можуть відвідати новорічні майстер-класи.

«Зазвичай ельфи – це помічники дідуся, святого Миколая, будь-якого казкового героя. Вони пішли з Європи. І сьогодні ми в ролі ельфів допомагаємо дітям на майстер-класі», – Вікторія, «ельф».

«Ми проводимо з дітьми різні майстер-класи. Сьогодні ми будемо робити чобіток, у який потім святий Миколай покладе подарунки», – Катерина, «ельф».

Дітлахи, які прийшли на майстер-клас, діляться обізнаністю про новорічного персонажа, що сьогодні запросив їх у гості.

«Помічники Діда Мороза. Вони роблять іграшки», – Євгенія.

«Це помічники Діда Мороза», – Мілана.

«У мене дуже діти допитливі, вони люблять дізнаватись про щось нове, тому я завжди вожу на різноманітні заходи», – Марина, мама дітей, які відвідали «Майстерню ельфів».

Свою роботу «Майстерня ельфів» розпочала 7 грудня, планують постійно проводити заходи до 15 січня, якщо не завадить карантин. Майстер-класи в середньому тривають одну годину. У зв’язку з пандемією обмежена кількість присутніх осіб, зазвичай від 3 до 7 дітей, віком 3 – 10 років.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

10.12.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова