Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові дорожчає вартість проїзду в громадському транспорті

У Чернігові дорожчає вартість проїзду в громадському транспорті

Нині ціна на проїзд у автобусі для перевезення пасажирів в межах міста Чернігова становить 6 гривень. На проїзд в автобусі на міських маршрутах загального користування для учнів закладів загальної середньої освіти міста Чернігова (при наявності учнівського квитка на період з 1 вересня до 21 червня включно) – 3 гривні.

Утім, вже завтра, 29 вересня, на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради вартість проїзду будуть підвищувати.

Інформація про це опублікована на офіційному сайті міської ради.

Міська влада буде встановлювати граничну вартість разового квитка на проїзд у автобусі для перевезення пасажирів в межах міста Чернігова – 8,00 грн.

На 1 гривню подорожчає проїзд для школярів.

Також здорожчає вартість проїзду в електричному транспорті.

На засіданні робочої групи з питань реалізації цінової політики у житлово-комунальному господарстві та на міському транспорті було погоджено та рекомендовано виконавчому комітету міської ради для встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів міським електричним транспортом:

– за одну поїздку при розрахунку за проїзд готівковими коштами та безконтактною банківською карткою чи пристроєм з технологією NFC у розмірі 8 грн;

– за одну поїздку при розрахунку з використанням електронного квитка у розмірі 6 грн (з понижуючим коригувальним коефіцієнтом 0,75);

– разового проїзду для учнів закладів загальної середньої освіти міста Чернігова, при наявності учнівського квитка, при використанні електронного квитка у розмірі 3,00 грн.

– вартість місячних проїзних квитків:

Громадський – 360 грн;

Студентський – 180 грн;

Учнівський – 90 грн;

Для юридичних осіб – 405 грн.

28.09.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин