Новини Чернігова

У Чернігові для шукачів роботи створили карту актуальних вакансій

У Чернігові для шукачів роботи створили карту актуальних вакансій

Ідея відобразити заявлені роботодавцями вакансії на карті міста у фахівців із рекрутингу Чернігівського міського центру зайнятості з’явилась завдяки самим шукачам роботи. Адже багатьох із них цікавлять вакансії в конкретних районах міста, а дехто бажає працювати «ближче до дому».

Реалізувати ідею допоміг онлайн-сервіс Google «Мої карти». Відтепер усі заявлені роботодавцями до Центру зайнятості вакансії відображаються за адресою місця роботи і доступні для перегляду всім користувачам мережі Інтернет за посиланням: http://u.to/S1k_FA Карту вакансій також можна знайти в мережі Facebook на сторінці «Вакансії м. Чернігів та області».

Стараннями рекрутерів карта регулярно поповнюється новими актуальними вакансіями, натиснувши на які, можна отримати інформацію про назву посади і роботодавця, його контактні дані, заявлені вимоги до кандидата, розмір обіцяної зарплатні та інші коментарі від подавача вакансії. Пошук роботи можна здійснювати за будь-яким із вказаних параметрів – достатньо розпочати введення ключового слова в рядку пошуку.

Дедалі більше шукачів роботи користуються Картою вакансій, стабільно зростає кількість її переглядів. Так, протягом минулого тижня карту переглянули вже понад 1,5 тис. користувачів.

Не залишилася поза увагою й інша категорія клієнтів служби зайнятості – роботодавці. Їм фахівці пропонують скористатися іншою Картою, на якій відображено дані дослідження Чернігівського обласного центру зайнятості щодо резервів робочої сили та вільних приміщень для організації виробництва. Її також можна знайти в мережі Facebook на сторінці «Вакансії м.Чернігів та області».

14.03.2019
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова