Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові дітям вразливих категорій за успіхи в навчанні продовжать виплачувати грошове заохочення від міста

У Чернігові дітям вразливих категорій за успіхи в навчанні продовжать виплачувати грошове заохочення від міста

У Чернігові дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям, один з батьків яких загинув в районі проведення АТО/ООС з міського бюджету продовжать виплачувати додаткову допомогу за успіхи в навчанні у закладах загальної середньої освіти міста за результатами семестрів.

Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітету Чернігівської міської ради на засіданні 4 лютого.

Рішенням виконкому затверджене Положення про порядок виплати такої допомоги та встановлений її розмір за перший/другий семестри:

– учням 3-4 класів, які навчаються на високому рівні навчальних досягнень, учням 5-11 класів, які навчаються на 10-12 балів – 1 тис. грн;

– учням 3-4 класів, які навчаються на достатньому рівні навчальних досягнень, учням 5-11 класів, які навчаються на 7-12 балів – 700 грн.

Такі виплати з метою підтримки обдарованих дітей здійснювалися й до цього року, але через фінансування районних у місті рад.

Загальний прогнозований обсяг фінансування проведення виплат допомоги за успіхи у навчанні, передбачених цією міською Програмою, становить 450 тисяч гривень. На 2021 рік розмір бюджетних призначень складає 150 тисяч гривень.

Як повідомив начальник управління освіти міської ради Василь Білогура, за результатами І семестру по 1 тисячі гривень отримають 6 дітей, по 700 грн – 72 дитини. Списки таких учнів формуються відповідно до подання директорів ЗЗСО.

Фото ілюстративне.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
04.02.2021