Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові будівництво дороги на Шерстянку планують завершити до 5 червня

У Чернігові будівництво дороги на Шерстянку планують завершити до 5 червня

У Чернігові з 31 травня по 5 червня перекриють рух транспорту на перехресті вулиці Івана Мазепи з автомобільною дорогою до житлового району по вулиці Текстильників.

Таке рішення ухвалив сьогодні, 25 травня, на своєму засіданні виконком Чернігівської міської ради.

Це робиться для проведення робіт з будівництва дороги для під’їзду з вулиці Івана Мазепи до житлового району по вулиці Текстильників.

За словами керівника організації-підрядника ТОВ «ШБУ-14» Олександра Харчука, ці роботи — це завершальний етап будівництва дороги, який розпочався ще минулого року.

Цього року тут укладатимуть верхній шар асфальтобетону, облаштовуватимуть тротуари, зупинки громадського транспорту, проводитимуть роботи з озеленення та благоустрою.

Нагадаємо, тендер на будівництво нової дороги до мікрорайону Шерстянка був оголошений ще наприкінці лютого. Переможцем якого стало місцеве підприємство «Шляхо-будівельне управління №14», яке ЗМІ та активісти пов'язують з ім'ям мера.

Відповідно до проєктної документації, роботи розраховані на 2 роки.

Загалом проєкт передбачав будівництво і реконструкцію доріг загальною довжиною понад 1,8 км. З них 591 м — будівництво повністю нової дороги, яка проходить вздовж території ТОВ «Чернігіввовна» та ще двох підприємств.

Саме вона має з’єднати вулицю Івана Мазепи з житловим районом «Шерстянка».

Будівництво дороги стартувало на початку червня 2020 року. Першу ділянку, уздовж скверу «Казка», будівельники завершили 3 серпня.

Вартість всієї дороги – понад 115 мільйонів гривень, з них 60 мільйонів – фінансування державного бюджету.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
25.05.2021