Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові бігтимуть в пам’ять загиблих воїнів АТО/ООС

У Чернігові бігтимуть в пам'ять загиблих воїнів АТО/ООС

Наступної суботи, 28 серпня, у Чернігові, відбудеться Всеукраїнський патріотичний Забіг пам'яті загиблих воїнів АТО/ООС Чернігів 2021 «Шаную воїнів, біжу за Україну!».

Про це повідомляється на сторінці Міністерстві ветеранів у Чернігівській області у Facebook.

Проведення Забігу закладає щорічну традицію вшанування пам’яті Захисників, що віддали своє життя у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України.

Всім учасникам на вибір запропонують дистанції на 1,5, 3,5, та 7 кілометрів (дитячий забіг на 300 метрів відбудеться за 10 хвилин до загального старту), а також номер з вписаним іменем загиблого Героя України.

Також нададуть можливість самостійно обрати та вписати у номер учасника Забігу ім`я Героя, за якого буде бажання подолати обрану дистанцію. Дрес-код для учасників забігу біла футболка.

Запрошуються всі військові та правоохоронні формування, спортивні, трудові колективи, громадські об`єднання, студентство, волонтери, ветерани війни, учасники АТО/ООС, родини загиблих захисників та загалом всі мешканці міста приєднатись до заходу та вшанувати пам`ять полеглих Героїв Української Держави.

Участь у забігу безкоштовна.

Реєстрація розпочнеться о 8:00 28 серпня біля малої міської сцени на Алеї Героїв.

Старт забігу о 10:00.

Телефони для довідок: 0 (63) 717 09 91; 0 (93) 403 93 29; 0 (97) 617 72 88.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
17.08.2021

Залишити відповідь