Новини Чернігова

У Чернігові бібліотека імені Короленка частково відновила свою роботу

У Чернігові бібліотека імені Короленка частково відновила свою роботу

З понеділка, 14 вересня, Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка частково відновила свою діяльність.

Читатчів обслуговуватимуть відділи абонемента, краєзнавства, документів іноземними мовами, мистецтв.

Відвідування відділів і зали каталогів не передбачено.

Бібліотека працюватиме щодня з 10:00 до 18:00, окрім п'ятниці. Протягом цього часу можна буде замовити книжку або повернути ту, яку ви вже прочитали.

Читачі можуть замовити літературу онлайн на вебсайті, або за телефоном (0462) 77-51-57 чи електронною поштою [email protected]

Задля замовлення літератури необхідно зазначити авторів, назви або тематику книжок, назвати свої прізвище, ім’я та по батькові, номер читацького квитка (він відповідатиме номеру замовлення). Виконання замовлення здійснюється упродовж одного робочого дня.

Отримати замовлення можна у вестибюлі бібліотеки у призначений день і час (тобто за попереднім записом), назвавши номер замовлення, ПІБ, поставивши підпис у формулярі. Якщо користувач не забрав своє замовлення з полиці протягом трьох робочих днів, документ повертається до фонду.

Для тих, хто хоче здати книжки, попередній запис не потрібен. Книги потрібно покласти в пакет і залишити у спеціальному контейнері, розташованому у вестибюлі бібліотеки. До пакета необхідно вкласти повідомлення, де вказати ПІБ, номер читацького квитка, номер телефону або адресу електронної скриньки.

Читачі обслуговуватимуться лише за наявності медичних масок і за умови дотримання соціальної дистанції (1,5 м). Руки рекомендовано обробити антисептиком або вдягти рукавички. Відвідувачам обов’язково вимірюватимуть температуру.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
15.09.2020