Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові безробітних залучають для боротьби зі сніговими заметами

У Чернігові безробітних залучають для боротьби зі сніговими заметами

Ліквідовувати наслідки сильних снігопадів на Чернігівщині комунальникам допомагають безробітні.

Про це Високому Валу повідомили в Чернігівському обласному центрі зайнятості.

Так, у Чернігові вони розчищають від снігових заметів зупинки громадського транспорту, прибирають крижані утворення, усувають слизькість, посипаючи територію піщано-сольовою сумішшю. Працюють безробітні за направленням служби зайнятості на громадських роботах у КП «Чернігівське тролейбусне управління».

У районах області також тривають громадські роботи, спрямовані на боротьбу зі сніговою стихією. Зокрема, задіяні безробітні, які перебувають на обліку в Бахмацькій, Ріпкинській та Чернігівській районних філіях обласного центру зайнятості.

За словами начальника відділу організації надання послуг роботодавцям Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Лисобикової, роботи в цьому напрямі продовжуватимуться й надалі, до того часу, доки буде в них потреба.

«Оплата праці здійснюється за фактично виконану роботу. При цьому її розмір не може бути меншим за мінімальну заробітну плату. Водночас за безробітними зберігається виплата допомоги по безробіттю. А період участі в таких роботах зараховується до страхового стажу», – каже Людмила Лисобикова.

Фото – КП АТП 2528

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
11.02.2021