Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові автобус №35 отримав постійного перевізника, а на два маршрути знову «не знайшлося претендентів»

У Чернігові автобус №35 отримав постійного перевізника, а на два маршрути знову «не знайшлося претендентів»

У Чернігові для автобусного маршруту №35 «ЗАЗ – КСК» визначили постійного перевізника. Ним став ФОП Шкабура. На цей маршрут він має поставити 8 автобусів середньої місткості (понад 35 пасажирів).

Такі результати конкурсу, який відбувся сьогодні, 19 листопада, в Чернігівській міській раді.

Досьогодні цей маршрут «закривав» тимчасовий перевізник. Фактична кількість машин на маршруті була суттєво меншою – 46 у будні і ще менше у вихідні, і це менші та менш зручні для пасажирів мікроавтобуси «Рута».

Перевізників, готових обслуговувати цей маршрут на постійній основі і відповідно до вимог, досі не було – хоч конкурси на нього протягом року оголошувалися тричі. Тимчасовий перевізник своєї пропозиції на них не подавав.

Новий перевізник буде обслуговувати маршрут №35 автобусами «Богдан».

Як повідомив під час обговорення конкурсної пропозиції керівник управління Олександр Рижий, ФОП Шкабура вже обслуговує за результатами інших конкурсів два сезонних маршрути – №36 і №22-с. І це поки що єдині маршрути в місті, автобуси на яких вже мають валідатори. За словами перевізника, цими пристроями будуть оснащені і автобуси маршруту №35.

Визначення перевізників для автобусних маршрутів громадського транспорту №18 «Дитячий світ – Дачі (Рудка)» та №47 «Залізничний вокзал –  Дачі (Якубівка)», які теж були винесені на конкурс разом з маршрутом №35, не відбулося через відсутність претендентів.

Фото — ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
19.11.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь