Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові аптеку оштрафували за продаж соціально значущих товарів за завищеними цінами

У Чернігові аптеку оштрафували за продаж соціально значущих товарів за завищеними цінами

У Чернігові керівника аптеки оштрафували за неправомірне підвищення ціни на соціально значущі товари, зокрема «Paracetamol» та засоби індивідуального захисту.

Про це Високому Валу повідомили в пресслужбі ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

Так, під час перевірки фахівці встановили, що аптека реалізовувала «Paracetamol» (табл. 500 мг №10) та засоби індивідуального захисту (маски медичні і рукавички) за ціною, що з 18.05.2020 року зростала  більше ніж на 5 відсотків до роздрібної ціни без процедури декларування зміни цін.

Зокрема, «Парацетамол» продавали за ціною, збільшеною проти попередньої ціни на 6,5-14,7%; рукавички нестерильні оглядові на – 27,3 %, маски медичні на – 25 %.

За результатами проведеної перевірки до суб’єкта господарювання застосували адміністративно-господарські санкції, а керівника притягнули до адміністративної відповідальності.

Як стало відомо Високому Валу із власних джерел, мова йде про аптеку «Сальвія».

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України  від 22.04.2020 № 341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення» з 18.05.2020  запроваджено державне регулювання цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, та товари протиепідемічного призначення шляхом декларування зміни роздрібних цін у разі їх підвищення на 5 і більше відсотків.

Постанова діє до закінчення карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Цією постановою затверджено переліки товарів, зміна цін на які підлягає декларуванню, у тому числі продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість, лікарських засобів, антисептиків та дезінфекційних засобів,  засобів індивідуального захисту.

Фото — з мережі.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
18.11.2020