Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові активізують вакцинацію працівників, які контактують з великою кількістю людей

У Чернігові активізують вакцинацію працівників, які контактують з великою кількістю людей

У Чернігові на керівників структурних підрозділів, комунальних підприємств міської ради, підприємств, організацій та установ незалежно від форм власності та підпорядкування поклали обов`язок посилити контроль за дотриманням працівниками протиепідемічних заходів, визначених для «зеленого» рівня епідемічної небезпеки.

Також вони мають створити умови для вакцинації працівників. У першу чергу це стосується працівників закладів освіти, охорони здоров`я, сфери послуг, торгівлі, транспорту, соціальної сфери та тих, хто здійснює прийом громадян і забезпечує стабільну діяльність об`єктів критичної інфраструктури та життєзабезпечення міста.

Таке рішення ухвалили 12 серпня на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв'язку з динамікою захворюваності на COVID-19, рівень якої наразі почав збільшуватися.

Керівники мають сприяти створенню умов для роботи пунктів вакцинації, у разі їх розгортання в приміщеннях установ, закладів та організацій.

Правоохоронні та контролюючі органи, відповідно до цього рішення, активізують здійснення контролю за виконанням обмежень, визначених законодавством з метою запобігання поширенню COVID-19.

Фото — ілюсттративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
13.08.2021

Залишити відповідь