Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові 10 одиниць техніки вийшли на розчистку центра міста від снігу

У Чернігові 10 одиниць техніки вийшли на розчистку центра міста від снігу

10 одиниць техніки Комунального підприємства «Зеленбуд» Чернігівської міської ради вийшли 2 грудня вранці на розчистку паркових територій і міських бульварів, аби перший сніг і легка ожеледиця не створювали дискомфорту містянам.

Про це повідомляє пресслужба КП на своїй сторінці у Facebook.

Перша задача техніки – прибрати опади – суміш зі снігу і льоду, відкривши для проходу людей основні пішохідні зони у міських парках і скверах.

З цією задачею вправно справлялися 4 трактори МТЗ зі щіткою та відвалом. А мініатюрний City Ranger потурбувався, щоб розчищені центральні сквери, Алея Героїв, парк Коцюбинського і бульвар по проспекту Миру не вкрилися льодяною плівкою. З цією метою була застосована спеціальна піщано-сольова суміш.

Також о 6-й ранку на роботу вийшов навантажувач з ковшем, два трактори МТЗ з причепами для збору сміття, один МАЗ для збирання сміття з урн парків і скверів і ЗіЛ-самоскид.

Загалом під час великих снігопадів на прибирання паркових пішохідних зон Чернігова Комунальне підприємство «Зеленбуд» Чернігівської міської ради може мобілізувати 24 одиниці техніки.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
02.12.2020