Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У чернігівських маршрутках встановлять валідатори

У чернігівських маршрутках встановлять валідатори

Порахувати пасажиропотік та визначити реальну вартість проїзду – з такою метою у чернігівських маршрутках збираються встановлювати валідатори.

Це пристрої для зчитування електронного квитка.

Зараз у міському управлінні транспорту готуються до конкурсу, який визначить єдиного оператора електронного квитка.

Про це повідомляє Суспільне Чернігів.

Два роки тому стаціонарні валідатори почали встановлювати у тролейбусах міста. Нині таких їздить дев'ять.

У маршрутках валідатори збираються встановити, аби аналізувати пасажиропотік, а також вирішувати, яка ціна проїзду є доцільною, розповів начальник міського управління транспорту Олександр Рижий.

«У нас постійно йде дискусія про тариф, який повинен бути в транспорті. Перевізники одне кажуть, міська влада – інше. Для того, щоб розуміти, управляти даним процесом, потрібно рахувати. Це є одна із систем, електронний квиток, яка нам дасть поняття, скільки пасажирів перевозиться, куди вони їздять, щоб більш якісно управляти процесом і зробити якісний транспорт у місті», – сказав він.

Коли валідатори встановлять у маршрутках і чиїм коштом це робитимуть, поки невідомо, сказав Олександр Рижий. Найближчим часом мають оголосити конкурс на визначення єдиного оператора електронного квитка. Після цього стане відомо про всі подробиці. Проте розрахуватися готівкою в маршрутках вже після встановлення валідаторів теж буде можна.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
12.08.2021

Залишити відповідь