Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У чернігівському ТРЦ хочуть відкрити пункт вакцинації проти COVID-19

У чернігівському ТРЦ хочуть відкрити пункт вакцинації проти COVID-19

У ТРЦ Hollywood хочуть облаштувати стаціонарний пункт для щеплень мешканців Чернігова проти коронавірусу.

Про це кореспонденту Високого Валу телефоном повідомила депутатка міської ради Чернігова Марина Рейко.

«Ми написали письмове звернення до облдержадміністрації та мерії про те, що хочемо, аби у ТРЦ відкрився пункт вакцинації. Хочемо, аби він працював щодня. Адже будь-який бізнес зацікавлений у тому, щоб якомога більше людей вакцинувалися. Це хоч якась гарантія того, що більше не буде локдаунів. Наприклад, в Одесі працюють 4 пункти і всі вони – у ТРЦ», – пояснила Марина Рейко.

Вона нагадала: про те, що темпи вакцинації у Чернігові слід пришвидшити, казала під час червневої сесії міськради. Мовляв, хотіла, аби першими масово щепили підприємців, які працюють на ринках, у ТРЦ та тих, хто перевозить пасажирів. Однак із мером, за словами Рейко, конструктивної розмови не вийшло.

Днями до ТРЦ прибули міські чиновники на чолі з генеральним директором міської лікарні №2 Владиславом Кухарем.

«Що побачив: приміщення площею 66 кв.м розташоване на другому поверсі. За площею та локацією приміщення не відповідає вимогам. Прийнято рішення про розгортання на базі ТРЦ рекламної кампанії щодо залучення мешканців міста до вакцинації проти коронавірусної хвороби та пошуку нової локації на першому поверсі», – зазначив після візиту у себе на Facebook-сторінці Кухар.

Рейко заперечила: про те, що пропонована локація чимось не підходить, навіть не йшлося. Навпаки, представники ТРЦ намагалися довести: дістатися пункту у них буде краще навіть інвалідам-візочникам. До їхніх послуг – зручний ліфт, кондиціонований простір та велике приміщення.

«Нам говорили: в пункті вакцинації у колишній Деснянській райраді працює 10 медиків, яким треба платити зарплату. Але там мало людей вакцинується. Тому платити медперсоналу, який щепитиме чернігівців у ТРЦ Hollywood, начебто, неефективно», – додала Рейко.

Сьогодні, за її інформацією, вказану локацію мають інспектувати чиновники з ОДА, аби дати остаточний висновок. Тож – далі буде.

Фото – ілюстративне

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
01.07.2021

Залишити відповідь