Новини Чернігова

У Чернігівському онкодиспансері встановили станцію очищення води

У Чернігівському онкодиспансері встановили станцію очищення води

Вода – найважливіша складова середовища нашого існування. Вода – другий за значенням компонент після повітря, необхідний для людського життя. Так, вода – це найпоширеніший на Землі розчинник, і що з більшою кількістю домішок він потрапляє в наше тіло, то менший позитивний ефект від його використання. Вода необхідна для підтримки всіх обмінних процесів, вона бере участь у засвоєнні поживних речовин клітинами.

За ініціативи головного лікаря Чернігівського обласного онкодиспансеру Валерія Зуба та за підтримки «Науково-виробничої фірми» МОДУЛЬ було встановлено найсучаснішу систему для очищення води Антарес 777 – це воістину революційна технологія, що дала можливість отримувати чисту «живу» воду, збагачену необхідними для організму мікроелементами.Про це ЧЕline повідомили в Чернігівському обласному онкологічному диспансері.

У Чернігівському онкодиспансері встановили станцію очищення водиУ системі використовується аератор, що пом’якшує воду, а також ультрафіолет для знезараження від шкідливих мікроорганізмів і вже готова до вживання вода насичується корисними мікроелементами. Відтепер у їдальнях усіх стаціонарних відділень диспансеру встановлено бювети, з яких можна пити корисну та цілющу воду для підтримки водного балансу організму, постачання в організм людини необхідних мікроелементів і мінералів, адже здорові клітини зі структурованою рідиною краще протистоять будь-яким зовнішнім небезпекам. Кожен бювет оснащений п’ятьма компонентами для збагачення води.

Для пацієнтів доступний вибір: мідна вода, срібна, бурштинова, кремній-шунгітова та артезіанська, насичена киснем. Кожен із цих компонентів має цілющі властивості. Мідна вода діє як профілактика онкологічних захворювань, зміцнює сердцево-судинну систему, стимулює роботу головного мозку, омолоджує.

Насичена сріблом вода рекомендована від цукрового діабету, оздоровлює, зміцнює опірні сили організму, корисна в разі ендокринних захворювань. Бурштинова вода виводить з організму токсини та шлаки, заспокоює нервову систему, стане в пригоді під час лікування кишкового тракту та сечовивідних шляхів. Кремній і шунгіт діють як природні антиоксиданти, така вода виводить важкі метали, покращує роботу травлення, сприяє роботі нирок, має бактерицидний, протимікробний, дезінфекційний, протизапальний ефект, зміцнює імунітет, волосся та нігті, покращує стан шкіри.У Чернігівському онкодиспансері встановили станцію очищення води

Артезіанська доочищена вода, насичена киснем, знімає втому, стимулює оновлення клітин, сприяє омолодженню, допомагає схуднути, а також живить киснем головний мозок. Тобто, хоч би яку воду ви обрали – отримаєте не лише смак, а й користь, адже всім відомо, що все живе потребує води. Не завадить зайвий раз повторити, що наше тіло на дві третини складається з води.

Без достатньої її кількості порушуються біохімічні та електричні процеси в нашому організмі, що може призвести до погіршення самопочуття. Хочеться сподіватися, що дотримання питного режиму та споживання корисної води прискорить одужання наших пацієнтів і допоможе в профілактиці онкологічних захворювань12.02.2019
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова