Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

У чернігівському колегіумі №11 триває реконструкція басейну

У чернігівському колегіумі №11 триває реконструкція басейну

У чернігівському колегіумі № 11 реконструюють басейн.

Роботи тривають з березня.

Проект передбачає повну реконструкцію приміщення: заміну опалення та вентиляції, утеплення підлоги, укладання нового кахелю, ремонт чаші басейну, роздягалень, санвузлів тощо. Наразі виконана вже майже половина запланованих робіт.

«У приміщеннях душових кабін, тренерських приміщень, роздягалень вже зроблений капітальний ремонт. Крім того, підрядною організацією збільшена ширина дверних отворів – для того, щоб була можливість потрапити туди в дітей з маломобільних груп населення. Також зроблений пандус у приміщення колегіуму. І на даний момент вже почалися роботи з обкладання плиткою саме приміщення басейну. Окрім того, зроблений демонтаж старої плитки в басейні, вентиляція в душових. Вже частково зроблена і буде дороблятися система теплої підлоги», – розповів заступник начальника Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради Олександр Макаров.

Реконструкція в приміщенні, окрім кімнати з басейном, фактично добігла кінця.

Попереду найскладніше – оновлення самого басейну.

«Покриття чаші басейну буде спеціалізоване, з плівки ПВХ, і будуть його виконувати саме фахівці. Також поміняється система підготовки, підігріву та фільтрації води. Раніше басейн наповнювався водою з системи гарячого водопостачання. Коли вода холола, її просто зливали в каналізацію. Це було дуже затратно. Зараз встановлюються системи підігріву та фільтрації, які дозволять використовувати ресурси ощадливіше», – коментує Юрій Дока, виконроб підприємства-підрядника.

Кошти на ремонт виділено з міського бюджету. Сукупна вартість робіт складає 5,5 млн. грн. Проект розрахований на 2 роки. Остаточно об’єкт мають здати влітку 2021 року.

Джерело – Прес-служба Чернігівської міської ради

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
20.07.2020