Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігівському драмтеатрі стартує новий ювілейний сезон

У Чернігівському драмтеатрі стартує новий ювілейний сезон

8-го жовтня у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка стартує новий, 95-й, театральний сезон.

Про це повідомляється на офіційному сайті закладу.

Відкриватиме сезон прем’єрна вистава за творами вітчизняних авторів. У цей день чернігівському глядачеві запропонують український фарс «Приборкання норовливого» за п’єсою Ярослава Стельмаха «Кохання у стилі бароко» у постановці художнього керівника театру, заслуженого артиста України Андрія Бакірова.

Наступною прем’єрою, анонсованою у жовтневій репертуарній афіші, стане вистава «Саронська квітка, або Інша сторона гріха», поставлена молодим режисером Денисом Федєшовим за творами Лесі Українки «На полі крові» і «Йоганна, жінка Хусова», показ якої заплановано на 21 жовтня 2020 року.

А головною подією цьогорічної театральної осені буде проведення XXVII-го Міжнародного фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі» (#SlovFest), який відбуватиметься протягом 26-31 жовтня.

На жаль, фестивальна програма з відомих причин буде скороченою, в ній відсутні творчі роботи традиційних учасників фестивалю з Білорусі і Польщі. Але участь у фестивалі колективів трьох національних театрів України – Національного академічного театру опери та балету України імені Т.Г. Шевченка, Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки – робить її цікавою і привабною для справжніх шанувальників високого театрального мистецтва.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
07.10.2020