Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігівського міського відділу поліції новий керівник

У Чернігівського міського відділу поліції новий керівник

Сьогодні, 1 вересня, особовому складу Чернігівського відділу поліції представили нового керівника.

Ним став підполковник поліції Олег Калита.

Про це Високому Валу повідомили в прес-службі поліції Чернігівської області.

До свого нового призначення Олег Калита працював заступником начальника управління стратегічних розслідувань в Київській області.

Це управління до призначення на посаду очолював Володимир Нідзельський, який зараз очолює поліцію Чернігівської області.

Як повідомляє Суспільне, у своїй декларації за 2019 рік Олег Калита вказав, що не володіє жодним нерухомим чи рухомим майном.

Будинок на 67 квадратних метрів у Паляничинцях, земельна ділянка там таки – належать його дружині та доньці. Також він безоплатно користується квартирою на 54 квадратні метри у Києві.

Також, згідно з декларацією, він користується двома автівками – AUDI A5 2016 року та SUBARU LEGACY 2017 року вартістю 460 та 600 тисяч гривень. ними володіє його дружина Тетяна. Вона, згідно з декларацією, працює головним спеціалістом департаменту соцполітики Київської міської державної адміністрації.

Торік дружина Олега Калити окрім зарплати за основним місцем роботи отримала 600 тисяч гривень доходу від відчуження рухомого майна та 675 тисяч гривень їй подарувала Раїса Крижанівська. Людина з таким же прізвищем – Володимир Крижанівський, вказаний в декларації Олега Калити як його тесть.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
01.09.2020