Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У чернігівських патрульних з’явилися «плюшеві помічники». ФОТО

У чернігівських патрульних з'явилися «плюшеві помічники». ФОТО

Щоб у разі потреби розважити або навіть заспокоїти малюків, які потерпають під час сімейних конфліктів, «на службі» у чернігівських патрульних з'явилися плюшеві «помічники».

Про це повідомляє Патрульна поліція Чернігівської області на своїй сторінці у Facebook.

Відгукнулися і допомогли зібрати необхідне волонтери. Завдяки їм тепер у кожному поліцейському авто, що виїжджає на патрулювання, буде кілька м’яких іграшок. Всі іграшки нові, кожна в індивідуальному пакеті. Загалом вдалося зібрати понад 80 іграшок.

У чернігівських патрульних з'явилися «плюшеві помічники». ФОТО

Відтепер плюшеві «помічники» поліцейських мандруватимуть у патрульних автомобілях й чекатимуть на своїх маленьких друзів.

«Від початку року до патрульної поліції Чернігова надійшло 1758 викликів про домашнє насильство. Також в національній поліції існує мобільна група, який спеціалізується саме на цьому напрямку», – прокоментував Високому Валу пресофіцер патрульної поліції області Віталій Копистко.

У чернігівських патрульних з'явилися «плюшеві помічники». ФОТО

Як повідомила речниця Чернігівського відділу поліції Наталія Слабеняк, за 10 місяців 2020 року у Чернігові розслідуються 158 проваджень, стосовно випадків домашнього насильства. Крім того винесено 269 заборонних приписів та складений 301 адмінпротокол.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
08.12.2020