Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У чернігівській філармонії показали мюзикл «Попелюшка»

У чернігівській філармонії показали мюзикл «Попелюшка»

“Попелюшка” у постановці Дмитра Обєднікова за сценарієм Світлани Бунзяк — безумовно, один з найпопулярніших мюзиклів на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру. У багатьох глядачів — і маленьких, і дорослих — новорічно-різдвяні свята асоціюються саме з цією чарівною казкою, сповненою доброти, сподівань і любові.

У перші дні 2022 року “Попелюшка” знову наповнила душі глядачів новорічним святковим теплом. Прикрашена стильною британською естетикою love story працьовитої дівчини Попелюшки (Марія Лагута) і Принца — “чудовиська з добрими очима” (Дмитро Обєдніков) доводить: справжньому коханню не стануть на заваді ані зла Мачуха (Світлана Бунзяк), ані соціальні стереотипи. А за доброї підтримки Феї-Королеви (Інна Василенко) — й поготів. Неповторна хореографія мюзиклу (балетмейстер — Віктор Войников, хореограф-постановник — Катерина Велика), популярна музика на тексти, адаптовані Оксаною Кравчук, роблять казку яскравою і повчальною.

У постановці також беруть участь солісти колективу концертних виконавців заслужений артист України Володимир Гришин, Юлія Литвин, Анна та Дар’я Михневич, Максим Пузан, Ксенія Трубіна, артисти Театру танцю “Екватор” Віктор Войников, Катерина Велика, Іван Гладков, Світлана Києвицька, Світлана Кугук, Ольга Кузьменко, Євгеній Олещенко.

“Love Story Британської Корони” прикрасила оновлену новорічну сцену Чернігівського обласного філармонійного центру.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

09.01.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин