Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

У чернігівській філармонії відремонтували балетну залу. ФОТО

У чернігівській філармонії відремонтували балетну залу. ФОТО

Репетиційні приміщення Чернігівського обласного філармонійного центру – балетну залу та роздягальню – повністю відремонтували. І артисти вже проводять тренування.

Про це Високому Валу повіломили в прес-службі Чернігівської ОДА.

Тут повністю відремонтували вентиляційну систему в залі, встановили кондиціонер, замінили електропроводку, відремонтували стелю, підлогу та забезпечили звукоізоляцію стін. Останнє важливо, оскільки в закладі одночасно можуть проводити репетиції декілька колективів і тепер вони не заважатимуть один одному.

У чернігівській філармонії відремонтували балетну залу. ФОТО

Оновили 18 індивідуальних кабінок у роздягальні. Тепер комфортні умови для артистів балету із забезпеченням усіх належних санітарних норм гарантовано впродовж всього року, а не від сезону до сезону, як було раніше. Особливо це актуально з огляду на те, що в балетній студії займаються й чимало вихованців дитячих студій, які працюють при філармонійному центрі.

«Загальний бюджет витрат на проведення капітального ремонту склав майже 1 млн 150 тис грн. Близько 90% фінансування – це бюджетні кошти. Паралельно з капітальним ремонтом репетиційних приміщень у філармонійному центрі повним ходом продовжуються й реставраційні роботи зовнішнього вигляду будівлі, яку віднесено до пам’яток архітектури місцевого значення», – зазначив Андрій Подорван.

У чернігівській філармонії відремонтували балетну залу. ФОТО

Нагадаємо, в ході реконструкції вже замінили вікна та двері будівлі на сучасні енергозберігаючі. Завершується реставрація фасаду філармонії і розпочнуться роботи із заміни покриття тротуару біля будівлі та ремонт системи водостоку.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
03.09.2020