Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У чернігівській дитячій поліклініці №2 частина лікарів «переїхала» в іншу будівлю

У чернігівській дитячій поліклініці №2 частина лікарів «переїхала» в іншу будівлю

У дитячій поліклініці №2 розділили потоки відвідувачів – сімейні лікарі та вузькі спеціалісти тепер працюють в різних корпусах.

Про це Високому Валу повідомили в пресслужбі Чернігівської міської ради.

Трохи більше тижня лікарі-спеціалісти чернігівської дитячої поліклініки №2 ведуть консультативний прийом не в основному корпусі, а навпроти – у приміщенні колишнього денного стаціонару.

За словами очільниці закладу Людмили Овсієнко, перевести відділення сюди, до оновленої будівлі, вирішили для зручності. Так розділяться потоки дітей – і ті, що приходять з інфекційними захворюваннями, не становитимуть загрози для соматично здорових. Окрім того, свій кабінет тут буде в кожного лікаря – фахівцям більше не доведеться ділити їх позмінно. Так умови прийому відповідатимуть сучасним вимогам.

«Це відділення в нас дуже тепле, дуже світле, після капітального ремонту, який проведений за місцеві кошти», – розповіла вона.

Попередньо переселити сюди планували адміністрацію закладу. Втім, після обговорень із колективом щодо справедливості та доцільності вирішили інакше. Серед півтора десятки вузьких спеціалістів у новому корпусі розмістилися вже майже всі, окрім хірурга. Його кабінет нині дооблаштовують.

А лор-кабінети, офтальмологічний та гінекологічний, де допомогу надають безпосередньо на місці, оснащують сучасними меблями та необхідним обладнанням.

Тепер на черзі – відкриття ресепшену. Тут можна буде записатися в ту ж саму електронну чергу, що й на Рокосовського 47, й отримати те саме електронне направлення.  Тут працюватимуть два реєстратори, які також на час призначеного прийому будуть підносити сюди амбулаторні карти дітей з головного корпусу через дорогу.

Ще на черзі – створення реабілітаційного відділення, де окрім спеціалізованої допомоги робитимуть і фізіотерапевтичні процедури. За умови вчасного підписання контрактів з НСЗУ воно зможе повноцінно запрацювати вже з 1 січня.

«Це відділення буде працювати на все місто, для дітей усього Чернігова. Тому що ми плануємо зробити таку сучасну базу, щоби могли проходити реабілітацію як діти з хронічними захворюваннями, так і діти з вродженими проблемами, що призвели до інвалідності», – говорить Людмила Овсієнко.

Що ж стосується колишніх кабінетів лікарів-спеціалістів на другому поверсі основного корпусу, то в них працюватимуть педіатри.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
18.12.2020