Україна і світ

У Бундестагу представлять нову стратегію щодо Донбасу

У німецькому Бундестагу представлять проект нової стратегії щодо деескалації на Донбасі, який складається з 12 пунктів.

У Бундестагу представлять нову стратегію щодо Донбасу

Через два тижні у німецькому Бундестагу представлять проект нової стратегії щодо деескалації на Донбасі під назвою Мир в Україні потребує нового імпульсу.

Авторами документа, що складається з 12 пунктів, стали представники парламентської групи фракції Партії вільних демократів.

Зокрема, уряд Німеччини повинен розробити додатковий план дій щодо виконання мінських угод, в якому будуть прописані терміни щодо виконання окремих кроків. Також у плані будуть визначені стимули за виконання кроків та покарання за відмову.

Згідно зі стратегією, німецький уряд має підтримати “нову або додаткову цивільно-поліцейську компоненту місії ООН”. Вона, за задумом авторів, повинна буде виконувати завдання на Донбасі у співпраці з місцевими органами безпеки України.

Також у документі пропонується збільшення штату EUAM Ukraine (цивільної місії ЄС для реформування оборонного сектору України).

У Раді Безпеки ООН уряд Німеччини повинен виробити мирний план з відведення військових сил від передової лінії на Донбасі. План також передбачатиме розпуск “урядів” у самопроголошених “народних республіках” та передачу влади тимчасовій цивільній адміністрації із мандатом ООН, яка розпочне підготовку до виборів.

Джерело: Bild

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело ФАКТИ. ICTV
28.04.2019

Close