Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

У будинку ніжинця живе кажан

Фото Андрія Кедрова

На балконі у ніжинців оселився кажан. Знайшли його випадково — розбирали речі, а там… Про це хазяїни квартири написали в одній з ніжинських спільнот у Фейсбуці. Тварина вже впала у сплячку. Що робити з цим, родина не знала, тож і звернулася за допомогою.

Відгукнувся старший викладач кафедри біології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Борис Кедров. Він забрав кажанчика до себе.

— Зараз кажан спить в коридорі мого приватного будинку,— каже Борис Юрійович. — Йому зручно, бо там прохолодно. Хлопчик це чи дівчинка, ми ще не з’ясовували, адже намагалися якнайменше турбувати тварину. Трохи згодом зважимо його. Якщо маса тіла буде достатньою, то випустимо кажана на вулицю (за умови, що погодні умови дозволятимуть: нічна температура має бути не менше +5 градусів). Якщо ні, то треба помістити тварину в мішечок і покласти в холодильник спати до весни… При температурі +5-7 вона там буде чудово почуватися.

— Якою має бути вага кажана, щоб відпустити його?

  • 26-28 грамів. Поки вони сонні, можна легко маніпулювати. Нагріти, розбудити і навіть нагодувати. Кажани люблять їсти борошняних хрущаків. Ці комахи продаються у магазинах, але, на жаль, не у Ніжині. У разі чого доведеться замовляти мойому підопічному продукти через Інтернет.

— Тобто, якщо кажана все ж таки не можна буде відпустити, Ви готові надати йому під проживання свій холодильник?

— Так, вона мені не заважатиме.

«Гарт» №46 (3058) від 11 листопада 2021, Валентина Пильник

uezd.com.ua за матеріалами gorod.cn.ua

Джерело: uezd.com.ua
2021-11-12 09:48:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин