Україна і світ

У Бучі захопив заручників у лікарні: російському військовому повідомили про підозру

Будівельні матеріали м.Ніжин

Російському військовому повідомили про підозру за участь в окупації Бучі під Києвом та захоплення заручників у лікарні. Він зайшов до медичного закладу разом з озброєними співслужбовцями, заблокував входи та виходи з будівлі.

За даними Офісу генерального прокурора України, підозрюваний брав участь в окупації міста Буча Київської області. На виконання завдань, поставлених вищим військовим керівництвом РФ, він разом з іншими російськими військовими на бойових машинах десанту приїхав до адмінбудівлі Ірпінської центральної міської лікарні, розташованій у Бучі.

Щоб залякати працівників і пацієнтів лікарні, за його наказом окупанти направили великокаліберні кулемети на будівлю медзакладу. Разом з озброєними співслужбовцями він зайшов до приміщення, заблокував входи та виходи до будівлі.

Підозрюваний примушував одного зі співробітників обійняти посаду міського глави тимчасово окупованої Бучі, захопивши у полон мирних жителів у медзакладі та погрожуючи зброєю.

Правоохоронці заочно повідомили про підозру військовослужбовцю 656-го полку оперативного призначення – військової частини № 6720 військ національної гвардії РФ у порушенні законів та звичаїв війни, підбурюванні до вчинення державної зради (за ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 111, ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України). Досудове розслідування триває.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-07 00:37:09

Магазин Автозапчастин м.Ніжин