Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Бучі відкрили нову амбулаторію, яка обслуговуватиме 10 тис. пацієнтів

У Бучі відкрили нову амбулаторію, яка обслуговуватиме 10 тис. пацієнтів. Це дозволить жителям громади отримувати якісну медичну допомогу.

Відбудова медичних закладів

В Україні триває процес відбудови медичних закладів, які постраждали під час повномасштабної війни. Особливу увагу приділяють деокупованим територіям, де ворог цілеспрямовано знищував об’єкти цивільної інфраструктури.

Київщина найбільше постраждала під час окупації: 5 медичних закладів було зруйновано повністю, 158 – істотно пошкоджено. Але завдяки спільним зусиллям влади та благодійників, нині вже вдалося повністю відновити 87 закладів, 65 – частково.

Третя амбулаторія

Нова амбулаторія первинної медичної допомоги розташована в одному з найбільш постраждалих мікрорайонів Бучі, на вулицях Яблунська та Вокзальна.

Це вже третій відновлений бучанський медзаклад, розрахований приблизно на 10 тис. осіб. Загальна площа приміщень амбулаторії складає 240 кв. м.

Сьогодні тут працюють  шість фахівців – п’ять лікарів-терапевтів та один сімейний лікар. В амбулаторії є  денний стаціонар, кабінети для маніпуляцій та щеплень, зони очікування, а також ігрова кімната для дітей.

Джерело і фото: Михайло Радуцький

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-06-25 12:14:29