Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Британії криза на ринку палива: армію привели в підвищену готовність

Через кризу на ринку палива уряд Великої Британії привів армію в стан підвищеної готовності. У країні розглядають можливість, що в разі крайньої потреби 150 армійських водіїв сядуть за кермо бензовозів і розвозитимуть паливо по АЗС.

– Підключення військових може знадобитися тимчасова міра для забезпечення додаткового ланцюжка поставок. Це допоможе послабити тиск, викликаний різким стрибком попиту на паливо в деяких районах, – заявив міністр енергетики і промислової стратегії Великої Британії Квазі Квартенг.

Міністр транспорту країни Грант Шаппс повідомив, що в Британії на заправках почалася паніка, тому що люди купують паливо про запас.

Наприкінці минулого тижня Британія зіткнулася з дефіцитом палива на АЗС. Багато автозаправок просто закрилися.

За словами влади, проблем з паливом в країні немає, а криза викликана нестачею водіїв бензовозів. Зокрема, цьому сприяв вихід країни з Євросоюзу, в результаті якого багато європейців втратили право на роботу у Великій Британії.

За оцінками організації Freight UK, яка представляє індустрію вантажних перевезень, в Британії поки не вистачає близько 100 тис. водіїв фур і вантажівок. Це також зачіпає багато сфер економіки, зокрема, ланцюга постачання продовольства в супермаркети та ресторани.Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-28 13:58:00

Магазин Автозапчастин м.Ніжин