Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Британії з’явився спецпредставник із прав ЛГБТ

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон створив посаду спеціального представника з прав ЛГБТ. Він опікуватиметься захистом прав ЛГБТ-спільноти всередині країни та за кордоном.

Цю посаду обійме член Палати лордів британського парламенту Нік Герберт, який з 2009 року перебуває в шлюбі з адвокатом Джейсоном Ідсом.

– Я завжди дуже пишався тим, що живу в країні, яка є однією з найпрогресивніших і найліберальніших, коли мова заходить про рівність ЛГБТ. Свобода любити того, кого хочете, є ключовою британською цінністю і життєво важливим компонентом будь-якої демократії, – заявив Джонсон. 

Герберт займатиметься просуванням законодавчої реформи, боротьбою з насильством і дискримінацією, забезпеченням рівного доступу до державних послуг ЛГБТ-спільноти. Він також працюватиме з міністром у справах жінок і рівності. 

– Я прихильний справі захисту прав ЛГБТ у всьому світі та з нетерпінням чекаю продовження цього як спецпредставник із прав ЛГБТ, – заявив він. 

Шлюби в ЛГБТ-спільноті

Раніше Папа Римський Франциск публічно підтримав цивільні союзи між представниками ЛГБТ-спільноти.

Така заява вперше прозвучала з вуст понтифіка в документальній стрічці Франческо, продемонстрованій в рамках Римського міжнародного кінофестивалю.

Джерело: Канцелярія прем’єр-міністра Великобританії

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-05-17 10:38:58