Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Борисполі затримали чергову партію контрабандних діамантів на 17 млн грн

В аеропорту Бориспіль прикордонники виявили партію діамантів, яку жінки планували ввезти у нашу країну з приховуванням від митного контролю.

Правопорушниці поверталися із країн Близького Сходу та вирішили пронести у валізах 38 пакетів з діамантами вагою понад 50 грам.

Орієнтовна вартість коштовностей становить 17 млн грн. Правоохоронці склали протокол про порушення митних правил, а діаманти вилучили.

  • У Борисполі затримали чергову партію контрабандних діамантів на 17 млн грн
  • У Борисполі затримали чергову партію контрабандних діамантів на 17 млн грн
  • У Борисполі затримали чергову партію контрабандних діамантів на 17 млн грн
У Борисполі затримали чергову партію контрабандних діамантів на 17 млн грн / 3 фотографии

Чергова контрабанда у Борисполі

26 листопада співробітники Київської митниці виявили у спідній білизні двох пасажирів Борисполя шість пакетиків з діамантами загальною вагою 39,2 г.

Двоє киян – 50-річний чоловік та 43-річна жінка – прилетіли зі Стамбулу і намагалися пройти спрощений митний контроль “зелений коридор”.

Обоє пасажирів заперечували наявність речей, які треба декларувати. Однак коли митники вирішили провести особистий огляд, чоловік і жінка добровільно віддали їм шість пакетиків з камінням. Чотири з них, вагою 23,2 г, жінка заховала у своїй білизні, а ще два пакети, вагою 15,9 г, були у чоловіка у такій самій схованці.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-02 18:31:35