Україна і світ

У 2018 році дочка Дональда Трампа Іванка отримала близько 5 млн доларів доходів від бізнесу

Фінансовий звіт Іванки показує, що 4 млн доларів доходу їй принесла частка активів у вашингтонському готелі її батька, 1 млн вона отримала від діяльності трасту, якому належать її модна лінія сумок, взуття, суконь та інші активи

Джерело: 112.ua

У 2018 році дочка Дональда Трампа Іванка отримала близько 5 млн доларів доходів від бізнесу

В 2018 році дочка американського президента і його радник Іванка Трамп отримала майже 4 мільйони доларів доходу від своєї частки у вашингтонському готелі, який належить її батькові. Про це йдеться в її декларації про доходи, опублікованій в п’ятницю, повідомляє ABC News.

Новини за темою: “Перша дочка США” Іванка Трамп може стати президентом Світового банку: Як це позначиться на світовій економіці

Фінансовий звіт Іванки також показує, що траст, якому належить її модна лінія сумок, взуття, суконь та інші активи, приніс в 2018 році дохід як мінімум в 1 мільйон доларів, тоді як роком раніше Іванка отримала від своїх активів 5 мільйонів доларів.

Новини за темою: Іванка Трамп закриває свою компанію з виробництва одягу

У липні минулого року Іванка Трамп оголосила, що планує закрити свою компанію, щоб зосередитися на своїй роботі в якості радника Білого дому.

Джерело: www.112.ua