Новини Чернігова

Тисяча поранених, обстріли і знищені лікарні: медзаклади Чернігівщини під час бойових дій

Будівельні матеріали м.Ніжин

Тисяча поранених, обстріли і знищені лікарні: медзаклади Чернігівщини під час бойових дій

Що варто знати про роботу медичних закладів Чернігівщини під час активних бойових дій. Через обстріли медичні працівники протитуберкульозного диспансеру евакуйовували хворих двічі. На щастя, всі залишилися живі, сам же заклад відновленню не підлягає.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповідає голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Тисяча поранених, обстріли і знищені лікарні: медзаклади Чернігівщини під час бойових дій Тисяча поранених, обстріли і знищені лікарні: медзаклади Чернігівщини під час бойових дій

Світлана Александрова – медична директорка Чернігівської обласної психоневрологічної лікарні з піднятими руками ходила до ворожого блокпосту та вмовляла окупантів пропустити машину з ліками і харчами для понад трьохсот хворих та 68 співробітників. Усі послуги заклад надавав вчасно та якісно.

«В Чернігівській обласній лікарні працювали 24 операційні столи одночасно, 3 бригади хірургів – над одним пораненим. Пацієнтам обласного кардіологічного диспансеру нема куди повертатися. Будівля знищена російськими загарбниками. До операційної на 6 поверсі по сходах (ліфтова шахта зруйнована) бійця у повній екіпіровці доставила тендітна медсестра Чернігівської міської лікарні №2. За час активних бойових дій сюди привезли близько тисячі поранених, третина з них – госпіталізовані», – зазначає В’ячеслав Чаус.

17.05.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин