Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Творчий доробок Василя Нечепи збагатився участю в двох успішних проєктах

Творчий доробок Василя Нечепи збагатився участю в двох успішних проєктах

Рік, що минає, був непростим для мистецького життя. Епідемія коронавірусу зупинила чимало творчих проєктів і надовго зачинила для масових відвідин концертні зали. У цій ситуації тим більше приємно повідомляти новини, що вселяють оптимізм і надію.

На завершення 2020 року одразу двома успішно реалізованими проєктами порадував меломанів народний артист України, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка, соліст Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм Василь Нечепа. За активної участі маестро побачили світ два компакт-диски і співаник до одного з них.

Перший диск — відеозапис концерту в рамках всеукраїнського марафону «Герої не вмирають! Україна пам’ятає!», який проходив у філармонійному центрі 20 лютого цього року і був присвячений Дню Небесної Сотні та вшануванню пам’яті Героя України Василя Сліпака. У концерті взяли участь кобзар-лірник Василь Нечепа та Національний академічний оркестр народних інструментів України (художній керівник та головний диригент — народний артист України, лавреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка Віктор Гуцал, диригент — Іван Корінь).

У представленому на диску записі звучать українські народні пісні, класичні твори, патріотичні пісні вітчизняних авторів у виконанні Василя Нечепи, солістів Національного академічного оркестру народних інструментів України, а також артистів Академічного камерного хору ім. Д.Бортнянського (художній керівник та головний диригент — Іван Богданов).

Ще один компакт-диск і співаник із нотами й текстами до нього стали можливими завдяки проєкту «Нескорений ПроRock», що реалізується громадською спілкою «Творче патріотичне об’єднання «Музичний батальйон» за фінансової підтримки Українського культурного фонду. Проєкт задумано для популяризації віршів видатних українських поетів, покладених на сучасну рок-музику.

Диск містить пісні на вірші Тараса Григоровича Шевченка у виконанні Василя Нечепи, Нелі Франчук, Северина Даниленка, Володимира Пироженка, Сергія Файфури, Едуарда Драча, сестер Тельнюк, дуетів «Осяйна & Живосил» і «Діля і Орест», та гуртів «Друже Музико», «Коzак System», «ТаRuta», «Тінь Сонця», «Рутенія», «Транс-Формер», «Сад».

У вересні народний артист України, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка, соліст Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм Василь Нечепа відсвяткував свій 70-річний ювілей і 37-му річницю своєї кобзарської концертної діяльності. Тож його участь у двох успішно реалізованих проєктах є ознакою невичерпного потенціалу артиста, його здатності ще довго творити на радість людям і в ім’я великого мистецтва.

фестивалів та концертних програм

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

28.12.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова