Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Туристичний веломаршрут з`єднає Чернігів, Іванівку та Новий Білоус

Туристичний веломаршрут з`єднає Чернігів, Іванівку та Новий Білоус

Чернігів разом з Іванівською та Новобілоуською територіальними громадами в рамках проєкту ULEAD розробляють спільний туристичний велосипедний маршрут, який був запропонований асоціацією міст України.

Як повідомляє ТРА «Новий Чернігів», 30 вересня про задум його автори розповіли у Туристичному інформаційному центрі міської ради.

За словами заступниці начальника управління культури і туризму мерії Чернігова Катерини Литвин, веломаршрут буде невеликим.

«Це також плюс. У Чернігові вже є марковані велодоріжки. Єдине – спланувати правильно, як їхати з Іванівки, наприклад, у Новий Білоус», – зазначила чиновниця.

Наразі створюють карту – у друкованому форматі і у вигляді електронного додатку. На ній будуть позначені зупинки з архітектурними пам’ятками та місцями, де можна відпочити або поїсти. Майбутні маршрути об’єднають населені пункти Чернігівщини та сприятимуть розвитку велотуризму.

Один з об`єктів, що може привабити туристів, це старовинний Любецький шлях, сказав Новобілоуський сільський голова Дмитро Федоров.

«Ним можна проводити екскурсії, можна презентувати туристам. Будь-яка участь у такому проєкті дає можливість показати громаду гостям», – наголосив він.

За матеріалами ТРА «Новий Чернігів»

Фото – ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
01.10.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь