Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Турнір з пляжного волейболу в Ніжині з нагоди Дня Конституції: хто виборов місця на п’єдесталі

29 червня 2024 року на міському стадіоні “Спартак” у Ніжині, відбувся турнір з пляжного волейболу Random Mixed. Ця подія, присвячена Дню Конституції України, стала справжнім святом для всіх мешканців міста та спортсменів.

Про це повідомляє Ніжинська міська рада.

“Зібравшись під палючим сонцем, 17 команд прийняли виклик і вийшли на пісок, готові боротися за перемогу. Температура досягала 40 градусів, але це не злякало ні спортсменів, ні вболівальників. Протягом дня було зіграно 36 захопливих матчів, кожен з яких тримав у напрузі та дарував незабутні емоції.

Серед учасників турніру особливо відзначилися кілька команд, що змагалися з надзвичайною майстерністю та витривалістю.

Четверте місце посіли Каріна Цинковська та Дмитро Пилипенко, продемонструвавши відмінну командну роботу та волю до перемоги.

Третє місце вибороли Павло Халанський та Ольга Бублик. Їхня злагодженість та прагнення до успіху заслужено привели їх на п’єдестал пошани.

Срібні медалі дісталися Єгору Череднику та Вікторії Зенченко. Їхні вміння та рішучість стали прикладом для всіх присутніх.

Переможцями турніру стали Дар’я Коломійченко та Павло Глушко, які своєю грою завоювали серця глядачів та здобули золото турніру. Їхній тріумф – це результат наполегливої праці, взаєморозуміння та безмежної відданості спорту.

Цей день не був би можливим без наших захисників. Дякуємо Збройним Силам України за новий день та можливість проводити змагання і виховувати здорове та спортивне підростаюче покоління!”, — йдеться у повідомленні.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Як повідомляв MYNIZHYN, 15 червня 2024 року на міському стадіоні Спартак відбулися змагання з волейболу пляжного у форматі «Queen of the court” (Королева корту), у якому взяло участь 16 кращих волейболісток міста.